راهنمای ثبت نام فروشندگان

ابتدا مطابق تصویر زیر از صفحه اصلی سایت گرین فایل، گزینه سبز رنگ “ثبت نام رایگان فروشندگان” را انتخاب نمائید:

 پس از انتخاب گزینه فوق، صفحه “حساب کاربری” مطابق شکل زیر ظاهر می گردد:

مطابق تصویر فوق، دو بخش کلی وجود دارد. ۱-بخش ورود ۲- بخش عضویت

از بخش عضویت، آدرس ایمیل خود را وارد کنید و سپس گذر واژه دلخواه خود(Password) را بنویسید. سعی کنید در انتخاب گذر واژه حداقل از ۸ کارکتر و ترکیبی از کلمات انگلیسی و اعداد و حداقل یک حرف بصورت بزرگ انتخاب کنید. (بعنوان مثال: Pershia1234 ) و سپس انتخاب کنید که شما یک فروشنده هستید. پس از انتخاب این گزینه، مطابق شکل زیر، چندین فیلد ورودی ظاهر خواهد شد. ابتدا نام، نام خانوادگی، نام فروشگاهتان را به فارسی وارد کنید. در گزینه آدرس فروشگاه ، نام فروشگاه خود را به لاتین و بدون حرف فاصله وارد کنید.

مثلا : PershiaComputer در این صورت آدرس مستقیم فروشگاه شما greenfile.ir/store/PershiaComputer خواهد بود که می توانید آن را به سایر افراد اعلام کنید.

در گزینه بعدی شماره تماس خود را اعلام نمایید. در پایان با انتخاب گزینه عضویت در پایین کادر، ثبت نام کنید.

خب تبریک می گوییم. شما به رایگان دارای پنل اختصاصی فروشگاه به همراه آدرس اختصاصی شده اید. در این مرحله، یک ایمیل خوشامدگویی برایتان ارسال می شود و همچنین یک کادر خوشامدگویی چند مرحله ای ظاهر می گردد. این کادر به شما اجازه می دهد تنظیمات اولیه فروشگاهتان را انجام دهید. برای این منظور گزینه “بزن بریم” را انتخاب نمائید و در صورتیکه الان نمی­خواهید تنظیمات را انجام بدهید و تصمیم دارید آن را به بعد موکول کنید، گزینه “فعلا ” نه را انتخاب کنید.

تصویر ایمیل خوشامدگویی

 

همانطور که گفته شد در زیر کادر خوشامدگویی و توصیه به تنظیمات فروشگاه ظاهر می گردد.

 

 

مطابق تصویر زیر در اینجا وارد مرحله ورود مشخصات فروشگاه می شوید. در حال حاضر الزامی به پرکردن مشخصات آدرسهای فوق نیست.  ضمنا دو گزینه آخر رو تیک نفرمائید.

 

 

در زیر تنظیمات مربوط به پرداخت و تسویه حساب نمایش داده می شود. پس از فروش محصولاتتان، به جهت تسویه حساب با شما، لازم هست گزینه های فوق را تکمیل نمائید. دو گزینه آخر نیازی نیست. نام حساب بانکی به فارسی یا لاتین هر چیزی می تواند باشد. لطفا چهار گزینه بعدی را با دقت تکمیل نمائید. شماره کارت فقط شامل اعداد باشد، از به کار بردن فاصله و خط تیره پرهیز نمائید. شماره شبا را از طریق سایت بانک مورد نظر می توانید دریافت نمائید.

 

 

تبریک. فروشگاه شما آماده هست و پس از انتخاب گزینه “مشاهده پیشخوان فروشگاه” وارد پیشخوان یا همان پنل مدیریت اختصاصی خود می شوید. البته تا تائید مدیریت فروش گرین فایل اجازه درج محصول نخواهید داشت. معمولا این امر پس از بررسی اولیه در همان ساعات نخست با ارسال یک ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

 

در اینجا تصویر پنل مدیریت نمایش داده می شود. نحوه کار با این پنل به همراه تایید مدیریت گرین فایل برای شما ایمیل می گردد.

هیچ محصولی در سبد وجود ندارد